Warszawa przeprowadzi emisje obligacji komunalnych o wartości 600 mln zł z terminem wykupu od 7 do 10 lat - poinformował Bank Pekao, który zorganizuje tę emisję.
Dzięki emisji miasto uzyska środki finansowe na pokrycie deficytu budżetu w 2011 r.
W 2010 roku Bank Pekao zorganizował 13 programów emisji obligacji na łączną kwotę 1 mld zł. W tym roku chce ten wynik co najmniej utrzymać.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zobacz
|
