MF: Polska planuje emisję 4-letnich obligacji denominowanych w jenach

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
1 lipca 2011, 12:20
Polska planuje w najbliższym czasie emisję 4-letnich obligacji detalicznych denominowanych w jenach japońskich - poinformował resort finansów w komunikacie.

"(...) Bank Daiwa Securities Capital Markets otrzymał mandat na zorganizowanie emisji 4-letnich obligacji detalicznych na rynku Samurai nominowanych w jenach. Transakcja zostanie przeprowadzona w najbliższym czasie" - napisano w piątkowym komunikacie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Tematy: obligacje
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj