Do rankingu zakwalifikowało się w tym roku 3779 firm, o 300 więcej niż przed rokiem. O miejscu decydował procentowy przyrost obrotów, jaki firma osiągnęła w ciągu trzech lat.

Zwycięzcą została spółka Dino Polska, której obroty wzrosły w tym czasie o ponad 2780 proc. Sieć liczy obecnie 138 marketów, każdy o powierzchni ok. 400 m. kw.

Drugie miejsce zajął MM Cars - katowicki diler samochodów. Sukces tej firmy jest tym większy, że po raz drugi zajęła miejsce na podium i jeszcze poprawiła pozycję.

Medal brązowy zdobyła firma Best Foods Poland - prężne przedsiębiorstwo importujące i eksportujące produkty spożywcze, dostawca mrożonych warzyw, owoców, mięsa, drobiu i gotowych dań dla takich znanych sieci jak Wal-Mart, Aldi, Morrison.