Prowadząca show w amerykańskiej telewizji modelka w październiku skończy 32 lata. Nie cieszy się jednak na ten dzień, dlatego West chce go umilić jak tylko może. Jak donoszą przyjaciele rapera, chce on ją zabrać na prywatną wyspę, obdarować luksusowymi prezentami i zorganizować imprezę. Wszystko ma kosztować około miliona dolarów.

"Kim nie może znieść myśli, że staje się coraz starsza i ma już 32 lata. Wpada również w depresję, gdy sobie przypomni, że za sobą ma dwa nieudane małżeństwa i żadnego potomstwa. Kanye chce zatem, by jej urodziny były czymś szczególnym" - powiedział znajomy pary.

Nie jest nowością dla Westa, że obdarowuje swoje kobiety. Już wcześniej znany był z hojnej ręki. Nigdy nie żałował pieniędzy dla najbliższych, ale jeszcze tak wytwornie podobno nie było.

Urodziny Kardashian mają się odbyć na jednej z karaibskich wysp. Piękna prezenterka wcześniej związana była z producentem muzycznym Damonem Thomasem i koszykarzem Krisem Humphriesem. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem.