Debiut poprzedzi oferta prywatna o wartości 0,4 mln zł, które spółka zamierza przeznaczyć na uruchomienie innowacyjnego portalu, skierowanego do szeroko pojętej branży rozrywkowej i kulturalnej.

W ramach nowej emisji akcji inwestorzy obejmą akcje stanowiące ok. 27% w podwyższonym kapitale zakładowym spółki. Istotny udzał w GP Adrenalina S.A. posiada prezes Radosław Konarski oraz osoby wchodzące w skład zarządu podmiotu powiązanego - Krab Music House & Special Events. Spółka nie wyklucza, że w akcjonariacie znajdą się również instytucje finansowe.

Spółka informuje, że jej strategia zakłada zjednoczenie producentów z branży eventowej i artystycznej pod wspólną marką, co pozwoli na skuteczne dotarcie do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych z szeroką ofertą wyspecjalizowanych usług.

"W ramach realizacji powyższych założeń, w kwietniu 2012 r. nabyliśmy 35% udziałów w agencji artystycznej KRAB Music House & Special Events Sp. z o.o., dzięki czemu zakres naszej oferty został rozszerzony o zróżnicowaną gamę usług z zakresu managementu artystycznego, takich jak m.in. bukowanie artystów, obsługę tras koncertowych zagranicznych artystów, produkcję płyt, a także organizację promocyjnych i integracyjnych imprez firmowych." – powiedział prezes GP Adrenalina Radosław Konarski, cytowany w komunikacie.

Ofertę objęcia akcji GP Adrenalina skieruje głównie do inwestorów indywidualnych skracając do minimum czas pomiędzy sprzedażą akcji a wprowadzeniem ich do obrotu. Spółka planuje złożyć dokument informacyjny na GPW nie później niż w ciągu dwóch tygodni od zakończenia przyjmowania wpłat na akcje.

„Pracujemy również nad budową zespołu specjalistów, który w ramach GP Adrenalina S.A. będzie zajmował się pozyskiwaniem środków na realizację przedsięwizięć kulturalnych i artystycznych oraz organizowaniem kompleksowego sponsoringu dla projektów z Grupy i podmiotów zewnętrznych." - podsumował Konarski.

Funkcję autoryzowanego doradcy emisji pełni Nova Capital Advisors.

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. działa w branży kultury, biznesu i sztuki, gdzie świadczy wyspecjalizowane usługi eventowe, m.in. w zakresie gal specjalnych, imprez plenerowych, prowadzenia zaplecza produkcyjnego oraz managementu artystycznego.