Sejm ratyfikował konwencję o unikaniu podwójnego opodatkowania między Polska a USA.
Sejm ratyfikował konwencję o unikaniu podwójnego opodatkowania między Polską a Stanami Zjednoczonymi. Za było 423 posłów, nikt nie głosował przeciw, a jeden poseł wstrzymał się od głosu.
Konwencja zastąpi umowę w tej sprawie, obowiązującą od 1974 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: IAR
Tematy: podatki
Zobacz
|
