Zysk netto Silvano Fashion Group spadł do 7,62 mln euro w I poł. 2013 r.

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
14 sierpnia 2013, 07:42
Wyniki finansowe na forsal.pl
Wyniki finansowe na forsal.pl/Forsal.pl
Silvano Fashion Group odnotowało 7,62 mln euro skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2013 r. wobec 9,66 mln euro zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk EBITDA wyniósł 12,13 mln euro wobec 15,42 mln euro zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 68,95 mln euro w 2013 r. wobec 65,50 mln euro rok wcześniej.

Silvano Fashion Group jest producentem i dystrybutorem bielizny damskiej na rynkach wschodnich pod marką Milavitsa. Od 2007 roku spółka jest notowana na GPW.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj