Mieszkania zostały wprowadzone do przedsprzedaży w czerwcu, a rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na wrzesień br. 

"Osiedla Sakura, Espresso i Verdis to obecnie projekty cieszące się największą popularnością w naszej ofercie. Zachęceni dobrymi wynikami sprzedaży w ramach tych inwestycji, zdecydowaliśmy się na przełomie pierwszego i drugiego półrocza 2013 r. wprowadzić do przedsprzedaży kolejne etapy tych projektów" - powiedział Dyrektor Finansowy w Ronson Development Tomasz Łapiński, cytowany w komunikacie. 

Łapiński przypomniał, że obecnie w ofercie Ronsona znajduje się blisko 900 mieszkań, a liczba ta ma się jeszcze powiększyć przed końcem roku za sprawą planowanego rozpoczęcia sprzedaży w nowych inwestycjach – MOKO, Tamka, Impressio II, Panoramika II oraz Chilli City III. 

Trzy projekty, na których budowę spółka otrzymała pozwolenia to Sakura III na Mokotowieto (145 nowych mieszkań), Espresso II na Woli (142 mieszkania) i Verdis III, również na Woli (140 lokali). Zakończenie prac przy projektach jest przewidziane odpowiednio na I kw. 2015 , II kw. 2015 i II kw. 2015. 

Ronson to spółka deweloperska notowana na GPW od 2007 r. W 2012 r. odnotowała 199 mln zł skonsolidowanych przychodów.