"W ubiegłym roku przeprowadziliśmy wymagany przez GPW program naprawczy. Jednocześnie pokazaliśmy pozytywne wyniki finansowe, które mogły być podstawą do optymizmu dla akcjonariuszy. Jednak fakt pozostawania poza głównym systemem notowań działał na naszą niekorzyść i na niekorzyść kursu akcji. Dlatego z satysfakcją przyjmuję decyzję o przywróceniu naszych akcji do systemu notowań ciągłych i jestem przekonany, że przełoży się to na zainteresowanie inwestorów" - powiedział Lisiecki, cytowany w komunikacie.

Powrót PMPG na główny parkiet giełdowy wynika z przystąpienia spółki do Programu Wspierania Płynności, co zarząd PMPG zapowiadał już przy okazji prezentowania wyników finansowych za 2014 r. W ramach programu PMPG m.in. podpisała umowę z animatorem rynku.

PMPG Polskie Media jest grupą kapitałową funkcjonującą w szeroko pojętym obszarze mediów i komunikacji marketingowej. Jest m.in. wydawcą tygodników "Wprost" i "Do Rzeczy" oraz miesięcznika "Historia do Rzeczy", a także serwisów internetowych.