Westa ISIC to producent akumulatorów. Jego aktywa produkcyjne zlokalizowane są na Ukrainie. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.

Sadovaya Group SA, z siedzibą we Wschodniej Ukrainie, zarejestrowana w Luksemburgu, jest jedną z czołowych prywatnych spółek surowcowych na Ukrainie. Działająca w regionie Donbasu Grupa jest właścicielem i operatorem dwóch podziemnych kompleksów wydobywczych działających w pełnym cyklu oraz szesnastu hałd pogórniczych i zbiorników odpadów poflotacyjnych.

JJ Auto to spółka prawa niemieckiego, posiadająca 100% udziału w kapitale Jian Jiang Internetional Limited, działająca zgodnie z prawem Hong Kongu, pełni funkcję pośredniej spółki holdingowej oraz prowadzi działalność handlową i posiada 100% Quanzhou Minke Trading Co. - spółka handlowa prawa chińskiego, kontrolująca 100% spółki produkcyjnej prawa chińskiego Quanzhou Jianjiang Automobile Fittings Co. Ltd.

Fenghua to jeden z największych producentów podeszew do obuwia sportowego i rekreacyjnego w Chinach. Spółka produkuje ponad 40 mln par podeszw, z czego większość oparta jest na własnych projektach. Bazę klientów Fenghua tworzą wiodący krajowi i światowi producenci obuwia sportowego. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w listopadzie 2014 r. Akcje Fenghua są także notowane na giełdzie we Frankfurcie.