Cyfrowy Polsat kontynuuje rozmowy w
sprawie refinansowania i nadal celuje w 300 mln zł oszczędności rocznie z
tego tytułu, poinformował członek zarządu ds. finansowych Tomasz
Szeląg.
"Trwa proces refinansowania, rozmawiamy o nowym zadłużeniu tylko w polskiej walucie. Wcześniej sygnalizowaliśmy, że docelowe oszczędności w kosztach finansowych mogłyby sięgnąć 300 mln zł rocznie i nadal uważamy ten poziom za osiągalny; czuję się z nim komfortowo" - powiedział Szeląg podczas konferencji prasowej.
Jak wskazał, w 2015 roku grupa nie ma już zobowiązań nominałowych, a kwota 824 mln zł przypada na 2016 rok.
Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zobacz
|
