"Jako wiceprezes zarządu Sławomir Łoboda będzie odpowiedzialny za rozwój LPP SA tj. za pozyskiwanie nowej powierzchni handlowej (dział najmu) oraz za budowę salonów (dział inwestycji), a także za dział prawny" - czytamy w komunikacie.

Sławomir Łoboda z LPP związany jest od 1997 roku. Przez wiele lat odpowiadał za obsługę prawną firmy, którą wykonywał, jako wspólnik zarządzający, w ramach kancelarii prawnej Krzyżagórska Podniesiński Łoboda i wspólnicy spółka cywilna. Od 2005 roku oprócz kierowania obsługą prawną LPP SA odpowiada również za dział najmu i dział inwestycji.

"W okresie współpracy z LPP SA zrealizował wiele istotnych projektów w tym: stworzenie sieci franszyzowej, wprowadzenie spółki na giełdę, fuzję ze spółką Artman SA, zbycie marki Esotiq oraz rozwój sieci salonów własnych" - czytamy także.

LPP zarządza 5 znanymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku. W 2014 r. miała 4 769,29 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży.