Ibis Styles Kłajpeda Aurora, obecnie w procesie rebrandingu, to 3-gwiazdkowy hotel oferujący 144 pokoje, lobby bar i restaurację, a także sale wielofunkcyjne dla 350 osób. Hotel znajduje się w zasięgu 10 minut jazdy samochodem do starego miasta i niedaleko nowego terminalu pasażerskiego i wycieczkowego.

"Wybraliśmy dla naszego hotelu dobrze znaną markę ibis Styles. Wierzymy w powodzenie współpracy z Grupą Orbis i AccorHotels - światowym operatorem hotelowym, który zaoferował nam korzystne warunki współpracy, możliwość dotarcia do wielu kanałów rezerwacji, silny program lojalnościowy a także wsparcie w sprzedaży i marketingu. Sądzimy, że jesteśmy na dobrej drodze - drodze do rozwoju i sukcesu" - powiedziała Ruta Beliauskiene, przedstawicielka właściciela hotelu, firmy Verslo Vertikale, cytowana w komunikacie.

ibis Styles jest marką ekonomiczną i designerską, oferującą pakiet all-inclusive. Sieć obejmuje 233 hotele w 22 państwach.

Hotele grupy Orbis działają pod markami należącymi do Accor: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis budget i ibis Styles, a także pod polską marką Orbis Hotels, oferując usługi w standardach od pięciu do jednej gwiazdki. W 2014 r. spółka odnotowała 708 mln zł skonsolidowanych przychodów.