Prezentujemy zestawienie najlepszych grudniowych kredytów gotówkowych.

Analitycy Comperia.pl przygotowali zestawienie najlepszych grudniowych kredytów gotówkowych. Warto sprawdzić, gdzie obecnie są najlepsze tego typu produkty.

Kredyty gotówkowe należą do wąskiego grona produktów bankowych, które z powodzeniem można wykorzystywać do sfinansowania różnych nieprzewidzianych wydatków. – Zaciągnięcie takiego zobowiązania jest bardzo proste, wystarczy posiadać stałe źródło dochodu oraz zdolność do terminowego regulowania rat kredytowych. Co więcej, rozwiązania te są oferowane przez niemal wszystkie banki działające na terenie naszego kraju, co sprawia, że dostęp do tych instrumentów jest bardzo łatwy. – mówi Jacek Kasperczyk, analityk porównywarki finansowej Comperia.pl.

Comperia.pl przygotowała ranking kredytów gotówkowych na kwotę 4 tys. zł, którą należy oddać w ciągu najbliższych dwóch lat.

Najlepszy kredyt gotówkowy oferuje obecnie Volkswagen Bank direct. „Kredyt plus” nie wymaga od klienta opłacania prowizji za jego udzielenie oraz charakteryzuje się najniższym poziomem RRSO, który wynosi zaledwie 9,37 proc. Drugie miejsce w zestawieniu zajęła oferta „Kredyt na Miarę”, dostępna w Raiffeisen Polbank. Oprocentowanie rzeczywiste tego instrumentu to 13,67 proc., przy czym w jego przypadku naliczana jest prowizja za udzielenie w wysokości 5 proc. Podium zamyka „Kredyt gotówkowy” z Getin Noble Banku, w przypadku którego bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu w wysokości 5,70 proc., co sprawia, że oprocentowanie rzeczywiste tego zobowiązania wynosi 13,85 proc.
Miejsca tuż za podium zajęły produkty dostępne w BOŚ Banku, Santander Consumer Banku, ING oraz Inteligo. RRSO wszystkich tych instrumentów zmieściło się w przedziale od 14,7 do 16 proc. Od każdego jest też pobierana prowizja za udzielenie kredytu.

Reklama

- Kredyty gotówkowe to wygodny sposób na szybką naprawę domowych finansów. Co więcej, skorzystanie z takich produktów wcale nie musi mocno nadwyrężać naszego portfela. W każdym z przedstawionych powyżej zobowiązań miesięczne obciążenie związane z jego spłatą nie przekracza kwoty 194 zł – komentuje Jacek Kasperczyk, Comperia.pl.

>>> Czytaj też: Ukraina światowym liderem. PrivatBank wprowadza obsługę Bitcoinów