Premier Beata Szydło powołała nowych wiceministrów energii

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
7 stycznia 2016, 16:51
Premier Beata Szydło po spotkaniu z pracownikami NZPOZ "Południe"
Premier Beata Szydło po spotkaniu z pracownikami NZPOZ "Południe"/PAP
Prezes Rady Ministrów Beata Szydło powołała Wojciecha Kowalczyka na stanowisko sekretarza stanu w ministerstwie energii i Pełnomocnika Rządu do spraw restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego, z kolei Andrzeja Piotrowskiego i Michała Kurtykę na podsekretarzy stanu w ministerstwie energii, podało Ministerstwo Energii. 

"Wiceminister Andrzej Piotrowski będzie odpowiadał i nadzorował pion energetyki. Wiceminister Kurtyka natomiast odpowiedzialny będzie za kwestie związane z negocjacjami z UE spraw energetycznych w zakresie kwestii dotyczących pomocy publicznej dla energetyki" – czytamy w komunikacie.

1 grudnia ub.r. na urząd ministra energii powołany został

>>> Czytaj też: Światowy postrach taksówek otworzy swoje centrum operacyjne w Polsce

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj