INTERNET- coś co pomaga we wszystkim !

Tak na prawdę? Nie wiem kiedy i jak narodził się internet, i ludzi w moim wieku to raczej nie obchodzi. Najważniejsza jest teraźniejszość!
W dzisiejszych czasach:
-Filmy ogląda się Online
-Muzyki słucha się przez neta
-Gazety, oprócz papierowych są e-czytnikami (czy jak się na to mówi)
-Kobiety, kupują ubrania przez sklepy internetowe
-Faceci, zamawiają z rodziną jedzenie przez internet
-Teraz, nawet starsi ludzie radzą sobie z komputerem przez który kupują buty, ubrania, książki..
-Jest wiele czynności dzięki którym internet nam pomaga, naprawdę.. Wiele!
Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego , że wszystko co robimy jest związane z łączami internetowymi 😜
Nowoczesne technologie- dlaczego są ważne?

Dla ludzkości technologie są ważne, ale jak nasz świat miałby się rozwijać jakby nowe rzeczy nie trafiałyby na sprzedaż?

Nowe , jest lepsze .. Przynajmniej ja tak uważam. To jest jedno kluczowe pytanie, dzięki niemu zrozumiecie dlaczego w XXI wieku potrzebna jest nowa technologia.

Wyobraźcie sobie, że dzisiaj zamiast: iPhone, Samsunga, i innych najlepszych telefonów na rynku trzymacie w tej chwili stare "klocki" z klawiszami jak wielkie kamienie, bez przedniej ani tylnej kamerki (to oznacza zero selfie) , wyświetlacz jak w kalkulatorze no i oczywiście, zero e-mail'ów pisania z kim kolwiek za darmo, co w naszych czasach jest nie wyobrażalne prawda? Jedynym plusem chyba jest to że bakteria w takim telefonie trzyma dwa tygodnie..
Skąd to wiem? Aktualnie mam takiego grata.. Tak się kończy posiadanie dwóch lewych rąk i niezłego farta ;)..
Nie wiem czy dobrze zinterpretowałam pojęcie "nowoczesnych technologii" ale tak to odbieram, nowoczesne , to nowe. Nowe to dobre. Czym bardziej się z nimi zapoznajemy tym bardziej jesteśmy "do przodu" 😌

Portale społecznościowe ❤️- czyli potrzeba absolutna!

Czym są portale społecznościowe? Ponad 99% osób na świecie o tym wie ;)
Przeważnie służą do :
-Robienia zdjęć i wrzucania ich na portale społecznościowe
-Pisania postów ( z głębokimi lub głupimi przesłaniami)
-Poznawania osób , a czemu nie ;)
-Sprzedawania rzeczy
-Dodawaniem filmów
I wielu, wielu innych! Nigdy się nie zastanawialiście nad tym, jakim cudem osoby z ulicy , nagle stają się sławni? Przez to, że dodają filmy np. Na YouTube. Czym więcej mają subskrypcji ( inaczej osób które tą osobę lubią i oglądają filmy tego twórcy)
tym są sławniejsi w internecie. Coraz więcej osób ją rozpoznaje i staje się sławna. Starsze pokolenie uważa to za bzdurę, ale uważam, że tak nie jest.
Za to, osoba, która dodaje fajne posty i dużo zdjęć na np. Instagramie
Jest popularna na tym portalu, każdy portal ma swoją sławę. Chyba, że ktoś jest na tyle sławny aby na każdym portalu być popularnym ;)
Krótko mówiąc, na portalach możesz, pisać, bawić się, śmiać się, oglądać, robić wiele czynności, które uspokajają..
Nie wspominając o tym, że jeśli musisz odrobić prace domowa lub zrobić projekt do szkoły czy pracy, a za nic nie potrafisz tego zrobić, wpiszesz sobie w internecie zadanie lub temat referatu. On już ci pomoże ją zrobić :) (śmieje się oczywiście, ale jak ktoś się uprze) :)
Wszystko co miałam na ten temat do napisania to napisałam. Więcej myśli nie przychodzi mi do głowy, chociaż powinnam chyba zrobić jeszcze swoją własną ocenę.. Wiec, o to ona :)


Moja ocena Internetu: Musiałabym być nie konsekwentna w tym co mówię lub pisze jakbym powiedziała, że nie lubię internetu, ale bardzo go lubię, wiec nie ma problemu ;) .. Uważam ,że jest to przyszłość ludzkości. Jest dla nas ważny, ponieważ z nim, łatwiej się żyje... Mam nadzieje, że się kiedyś rozwinie na takie możliwości, które pozwolą pomoc chorym ludziom. Zarządzą pokojem na świecie i różnymi problemami ludzkości...

Autor: Zuzanna Zarzycka, lat 14