Zysk netto KSG Agro to 2,11 mln USD w I poł. 2016 r. wobec straty rok wcześniej

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
22 sierpnia 2016, 05:10
KSG Agro odnotowało 2,11 mln USD skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2016 r. wobec 5,8 mln USD straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.





Zysk operacyjny wyniósł 5,29 mln USD wobec 4,32 mln USD zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 7,14 mln USD w 2016 r. wobec 5,11 mln USD rok wcześniej.

KSG Agro S.A. jest zintegrowanym pionowo holdingiem prowadzącym działalność w niemal każdym segmencie rynku rolnego, w tym w sektorze produkcji, magazynowania, przetwarzania i sprzedaży produktów rolnych. Spółka rozwija hodowlę zwierząt oraz rozpoczęła produkcję biopaliw. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj