"Osiedle Premium i Osiedle Moderna to projekty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Obie inwestycje, realizowane na terenie dynamicznie rozwijających się części Warszawy, wyróżnia wysoka jakość wykończenia, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych i bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, w tym komunikacyjnej. Mamy nadzieję, że etapy, które zostały właśnie wprowadzone do sprzedaży spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów" - powiedział prezes Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

W nowym etapie Osiedla Premium, którego termin przekazania wyznaczono na maj 2018 r., zlokalizowanego w centrum Bemowa, przy ul. gen. T. Pełczyńskiego powstanie najniższy budynek mierzący od dwóch do czterech pięter, z mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 33 m2 do 121 m2, z których każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – wydzielone ogródki, w cenie mieszkania. Ceny za m2 kształtują się od 7150 do 9500 zł, podano także.

"W nowym etapie Osiedla Moderna powstającego na Targówku - u zbiegu ulic Malborskiej i Głębockiej, powstaną cztery 5-piętrowe budynki. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań w IV etapie inwestycji Moderna to maj 2018 r. Nowo budowane mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 31 m2 do 115 m2, będą wyposażone w loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze będą posiadały przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Ceny za m2 kształtują się od 6820 do 7700 zł" - czytamy w komunikacie.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2015 r. spółka sprzedała 2 383 lokale wobec 1 944 rok wcześniej.

(ISBnews)