Zapasy ropy w USA wzrosły o 2,43 mln baryłek - DoE

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
9 listopada 2016, 16:44
Zapasy ropy naftowej w USA wzrosły w ubiegłym tygodniu o 2,43 mln baryłek, czyli 0,5 proc., do 485,01 mln baryłek - poinformował amerykański Departament Energii (DoE).

Rezerwy paliw destylowanych, w tym oleju opałowego, spadły o 1,95 mln baryłek, czyli 1,3 proc. do 148,6 mln baryłek - podał DoE.

DoE podał też, że zapasy benzyny spadły w tym czasie o 2,84 mln baryłek, czyli o 1,3 proc., do 220,96 mln baryłek. (PAP)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj