"Mist House to projekt w prestiżowej lokalizacji - w sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Dedykujemy go przede wszystkim osobom szukającym mieszkania dla siebie. Kameralny charakter inwestycji oraz przemyślane, funkcjonalne układy mieszkań zapewnią komfort życia przyszłym mieszkańcom nowego osiedla. Jego budowa rozpocznie się w najbliższych tygodniach, a jej zakończenie planujemy pod koniec 2022 r." - powiedział prezes Andrzej Oślizło, cytowany w komunikacie.

Kameralny 4-piętrowy budynek będzie charakteryzować się ciekawą architekturą. Zaprojektowano w nim zróżnicowane układy mieszkań - od kawalerek o pow. 32 m2, po wyjątkowe mieszkania 6-pokojowe o powierzchni przekraczającej 100 m2. W każdym z nich przewidziano balkon, taras lub ogródek, podano także.

W dzielnicy Krzyki, w niedalekiej odległości od projektu Mist House, Develia realizuje także inwestycje: Nowa Racławicka i Między Parkami. W ofercie dostępne są jeszcze wolne mieszkania z terminem odbioru w tym roku. Przekazania na osiedlu Nowa Racławicka zaplanowano na marzec. Mieszkania w inwestycji Między Parkami będą przekazywane właścicielom pod koniec roku, przypomniano.

Develia - dawniej LC Corp - kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W 2020 r. sprzedała 1 361 lokali.

(ISBnews)