"Zarząd będzie rekomendował zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu wypłatę dywidendy z osiągniętego zysku w 2023 roku w kwocie 4,5 mln zł" - czytamy w sprawozdaniu zarządu.
W 2023 r. Atrem odnotował 5,95 mln zł jednostkowego zysku netto wobec 2,53 mln zł zysku rok wcześniej.
Atrem działa w branży automatyki i elektroenergetyki oraz realizuje kontrakty w zakresie odnawialnych źródeł energii. W 2019 r. spółka została przejęta przez GK Immobile. Atrem zadebiutował na GPW w 2008 r.
(ISBnews)
W mediach pracuje od ćwierćwiecza. Absolwent Politechniki Warszawskiej. Pierwsze kroki w zawodzie stawiał w Agencji Informacyjnej Boss. Później były dzienniki ekonomiczne, Nowa Europa, Prawo i Gospodarka i Puls Biznesu. Z Inforem związany od 2008 r. Redaktor i wydawca strony głównej redakcji Grupy Infor (Forsal.pl, Dziennik.pl, GazetaPrawna.pl, Infor.pl, ZdrowieGO.pl). Zajmuje się tematyką motoryzacji, transportu, budownictwa, surowców, makroekonomii, a także technologii, demografii, pracy oraz polityki i bezpieczeństwa.
