13 lipca 2024 roku kandydat w listopadowych wyborach prezydenckich w USA Donald Trump został postrzelony w ucho przez 20-letniego zamachowca Thomasa Matthew Crooksa, podczas gdy przemawiał do swoich wyborców w Buttler w Pensylwanii. Strzelec nie przeżył strzelaniny, zginęła jeszcze jedna osoba, dwie inne zostały ranne. Plus Donald Trump – kula trafiła go w ucho.
Jak pokazuje na swoim profilu na X Paweł Żuchowski z RMF FM, delegaci na Krajową Konwencję Partii Republikańskiej postanowili wyrazić swoją solidarność z postrzelonym eksprezydentem w bardzo sugestywny sposób.
Na swoje niezranione prawe uszy zakładają opatrunki, takie same, jaki po zamachu nosi kandydat Republikanów na prezydenta. Wszyscy są Donaldem Trumpem?
Dziennikarka, publicystka, copywriterka, aktywistka na rzecz praw zwierząt. Skończyła filologię polską, kulturoznawstwo i gender studies. Publikowała m.in. w „Teatraliach”, „Dzienniku Teatralnym”, na Forsal.pl, w „Krytyce Politycznej”, Magazynie „Vege” i Magazynie „Neuropozytywni”.
