statystyki

PolskiBus: oto autokary Van Hool, którymi pojedziemy za złotówkę (ZDJĘCIA)

7 czerwca 2011, 06:02
  • Drukuj
  • 0
  • Wyślij

PolskiBus zatrzęsie rynkiem autobusowym w Polsce. Nie dość, że linie oferować będą tanie połączenia krajowe i międzynarodowe nawet za złotówkę, to gwarantują też pasażerom podróż w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oto nowoczesne autokary marki Van Hool, które będą kursować w barwach nowej linii.

Flota przewoźnika składa się z 18 luksusowych belgijskich autobusów marki Van Hool o najwyższym standardzie wyposażenia. W ciągu najbliższych czterech lat w barwach linii PolskiBus ma jeździć 100 takich autokarów. Jeden 14,5-metrowy pojazd będzie mógł przewieźć 70 osób na miejscach siedzących.

>>> Polecamy: Rewolucja na polskim rynku - startuje tania linia autobusowa za złotówkę

W każdym z autokarów pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego internetu łącząc się przez Wi-Fi. Dzięki zamontowanym gniazdkom elektrycznym z naładowanie baterii od laptopa czy telefonu komórkowego również nie będzie problemu. Klimatyzacja i uchylne skórzane siedzenia mają zapewnić komfort jazdy. Autokary są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych oraz mają, jedne z najbardziej ekologicznych w Europie, silniki o niskiej emisji dwutlenku węgla.

Linia PolskiBus to marka przewoźnika Souter Holdings Poland, polskiej spółki należącej do szkockiego funduszu Souter Investments. Fundusz posiada szeroki portfel aktywów składający się głównie z akcji spółek, publicznych funduszy inwestycyjnych oraz udziałów w prywatnych firmach.

Aby obejrzeć galerię, kliknij w zdjęcie poniżej

  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:forsal.pl
  • Drukuj
  • 0
  • Wyślij

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie »

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze