Logowanie / Rejestracja
Logowanie do e-Dziennik Gazeta Prawna

Jeżeli nie posiadasz konta w
serwisie zarejestruj się tutaj

forsal.pl - Giełda Waluty Finanse

statystyki

PolskiBus: oto autokary Van Hool, którymi pojedziemy za złotówkę (ZDJĘCIA)

7 czerwca 2011, 06:02
 • 0
 • Drukuj

PolskiBus zatrzęsie rynkiem autobusowym w Polsce. Nie dość, że linie oferować będą tanie połączenia krajowe i międzynarodowe nawet za złotówkę, to gwarantują też pasażerom podróż w wyjątkowo komfortowych warunkach. Oto nowoczesne autokary marki Van Hool, które będą kursować w barwach nowej linii.Flota przewoźnika składa się z 18 luksusowych belgijskich autobusów marki Van Hool o najwyższym standardzie wyposażenia. W ciągu najbliższych czterech lat w barwach linii PolskiBus ma jeździć 100 takich autokarów. Jeden 14,5-metrowy pojazd będzie mógł przewieźć 70 osób na miejscach siedzących.

>>> Polecamy: Rewolucja na polskim rynku - startuje tania linia autobusowa za złotówkę

W każdym z autokarów pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego internetu łącząc się przez Wi-Fi. Dzięki zamontowanym gniazdkom elektrycznym z naładowanie baterii od laptopa czy telefonu komórkowego również nie będzie problemu. Klimatyzacja i uchylne skórzane siedzenia mają zapewnić komfort jazdy. Autokary są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych oraz mają, jedne z najbardziej ekologicznych w Europie, silniki o niskiej emisji dwutlenku węgla.

Linia PolskiBus to marka przewoźnika Souter Holdings Poland, polskiej spółki należącej do szkockiego funduszu Souter Investments. Fundusz posiada szeroki portfel aktywów składający się głównie z akcji spółek, publicznych funduszy inwestycyjnych oraz udziałów w prywatnych firmach.

Aby obejrzeć galerię, kliknij w zdjęcie poniżejŹródło:forsal.pl
 • 0
 • Drukuj

Najnowsze komentarze:

  Forsal.pl | Najnowsze artykuły

  Tylko na Forsal.pl

  Infografiki, wykresy, mapy

  wszystkie »

  Finansopedia forsal.pl

  popularnenajnowsze