"Gra Astro Bears Party jest grą imprezową (competitive Party Game) przeznaczoną dla od jednego do czterech graczy. Została ona od początku zaprojektowana na konsole Nintendo Switch i w roku 2017 zostanie wydana ekskluzywnie na te konsole"- czytamy w komunikacie.

Obie gry mają przejść testy na platformach dla których zostały przygotowane, podano także.

"„Robonauts" to największy projekt autorski w portfolio spółki na ten rok. Prace nad grą przebiegają zgodnie z harmonogramem i jesteśmy coraz bliżej ogłoszenia oficjalnej daty premiery" – powiedział prezes QubicGames Jakub Pieczykolan, cytowany w komunikacie.

Jak podała spółka, data wydania gry „Robonauts" w wersjach na Nintendo Switch i Sony PlayStation 4 będzie zależała m.in. od tego, jak szybko tytuł przejdzie certyfikację na platformach Nintendo i Sony.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od września 2016 r.

(ISBnews)