Marvipol ma umowę z Karmarem na generalne wykonawstwo III etapu Riviera ParkWarszawa, 24.05.2018 (ISBnews) - Marvipol Development Riviera Park, jednostka zależna Marvipolu, zawarła z Karmarem umowę o generalne wykonawstwo dla inwestycji Riviera Park Etap III, poinformował Marvipol.

"Przedmiotem umowy jest kompleksowa realizacja przez generalnego wykonawcę inwestycji, polegającej na wybudowaniu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wraz z przynależną infrastrukturą na będącej w dyspozycji zamawiającego nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie w rejonie ulic Krzyżówki i Płochocińskiej, stanowiącej III etap projektu Riviera Park" - czytamy w komunikacie.

W ramach III etapu projektu Riviera Park powstaną 4 budynki mieszkalne, w których znajdzie się 239 lokali mieszkalnych. Wynagrodzenie generalnego wykonawcy za realizację przedmiotu umowy zostało ustalone na 49,2 mln zł netto i ma charakter ryczałtowy, podano również.

Umowa zostanie zrealizowana w terminie do 4 listopada 2019 r.

Marvipol Development jest jednym z wiodących polskich deweloperów. Spółka prowadzi działalność - za pośrednictwem spółek celowych - w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty. Spółka - w następstwie podziału Marvipol S.A. - z dniem 1 grudnia 2017 r. przejęła działalność deweloperską prowadzoną przez Marvipol S.A. od 1996 r.

(ISBnews)