Lokum Deweloper oddaje do użytkowania 414 mieszkań we WrocławiuWarszawa, 08.04.2019 (ISBnews) - Grupa Lokum Deweloper zakończyła realizację 414 lokali z dwóch wrocławskich inwestycji - Lokum Vena i Lokum di Trevi, podała spółka. Rozpoczęło się już przekazywanie mieszkań nabywcom.

Gotowe lokale to 181 apartamentów w I etapie inwestycji Lokum Vena przy ulicy Prusa we Wrocławiu oraz 233 mieszkania w VIII etapie osiedla Lokum di Trevi przy ulicy Gazowej na wrocławskim Tarnogaju. Zrealizowane lokale w inwestycji Lokum Vena mają metraże od 25 m2 do 97 m2 i zostały sprzedane w 92%. W przypadku VIII etapu Lokum di Trevi są to mieszkania 1-4-pokojowe o powierzchni od 31 m2 do 90 m2 i wszystkie znalazły właścicieli, podano.

­"Z radością oddajemy w ręce klientów kolejne mieszkania na naszych inwestycjach. Zawsze dbamy o wysoką jakość wykonania osiedli, nad którą czuwa doświadczony zespół inżynierów. Kupujący doceniają podwyższony standard i dogodne lokalizacje, o czym świadczy niesłabnące zainteresowanie projektem Lokum di Trevi. Jesteśmy dumni także z pierwszego etapu inwestycji Lokum Vena, nowy budynek doskonale wpisuje się charakter okolicznej zabytkowej architektury. Oba etapy osiedli zostały oddane do użytkowania zgodnie z przyjętym harmonogramem. Pełną kontrolę nad kosztami i terminami mamy dzięki pełnieniu funkcji generalnego wykonawcy dla naszych projektów" - powiedział prezes Lokum Deweloper Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Aktualnie trwa przekazywanie mieszkań właścicielom. Do końca marca br. na inwestycji Lokum Vena wydano klucze do 71 apartamentów. Lokale z obu ukończonych etapów osiedli zostaną rozpoznane w wyniku finansowym 2019 roku. Na koniec kwartału Grupa Lokum Deweloper zrealizowała potencjał rozpoznań na ten rok już w 83%.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)