Netia rekomenduje niewypłacanie dywidendy z zysku za 2018 r.

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
14 maja 2019, 11:21
Netia rekomenduje niewypłacanie dywidendy z zysku za 2018 r.



Warszawa, 14.05.2019 (ISBnews) - Zarząd Netii postanowił zarekomendować akcjonariuszom przeniesienie 188,99 mln zł zysku netto za 2018 r. w całości na kapitał zapasowy, podała spółka.

"Zarząd postanowił zawnioskować o przeniesienie zysku netto spółki, powstałego w roku obrotowym 2018 w kwocie 188 986 774,52 zł, wynikającego z jednostkowego sprawozdania spółki za okres od 1 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku, w całości na kapitał zapasowy spółki" - czytamy w komunikacie.

Netia to operator telekomunikacyjny, dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, telefonii stacjonarnej, a także telefonii komórkowej. Spółka jest notowana na GPW od 2000 r. Głównym akcjonariuszem (65,98% kapitału) jest Cyfrowy Polsat.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj