Siuchta: Są ludzie, którzy myślą o startupie jako o firmie, która będzie generować przychody [EKG 2019]

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
14 maja 2019, 18:12
Startup biznes przedsiębiorca
Startup biznes przedsiębiorca/ShutterStock
- Rozszerzamy definicję startupu. Startup to dla nas zespół przedsiębiorców i biznesmenów, którzy mają jeden cel: rozwój swojej firmy przez generowanie sprzedaży i zdobywanie nowych rynków - mówi Sebastian Siuchta.

W studiu DGP podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego Sebastian Siuchta, Business Creation Officer Central and Eastern Europe opowiadał o InnoEnergy, które poszukuje do współpracy firm, które chcą sprawić żebyśmy żyli w czystszym, lepszym świecie. Efektem końcowym współpracy może być np. samosortujący kosz na śmieci. - Sam rozpoznaje jaki to odpad i zamienia go w surowiec - opowiadał w rozmowie z Markiem Tejchmanem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: forsal.pl
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj