Orange Polska rozpoczął rozmowy dot. nowej umowy społecznej


Warszawa, 18.11.2019 (ISBnews) - Zarząd Orange Polska rozpoczął rozmowy z partnerami społecznymi dotyczące nowej umowy społecznej, podała spółka.
"W dniu 18 listopada 2019 roku Orange Polska S.A. rozpoczął rozmowy z partnerami społecznymi dotyczące nowej umowy społecznej. Nowa umowa społeczna ma obowiązywać przez okres 2 lat (2020-2021) i będzie określać między innymi liczbę dobrowolnych odejść w tych latach, podwyżki wynagrodzeń zasadniczych oraz kontynuowanie programu 'przyjazne środowisko pracy'. Rozmowy na temat nowej umowy społecznej wpisują się w realizację przez spółkę strategii, której celem jest koncentracja na tworzeniu długoterminowej wartości, między innymi poprzez poprawę efektywności operacyjnej" - czytamy w komunikacie.
Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.
(ISBnews)