Vivid Games wyemituje obligacje o wartości nominalnej min. 5 mln zł


Warszawa, 10.01.2020 (ISBnews) - Vivid Games podjęło decyzję o publicznej emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej nie mniejszej niż 5 mln zł, z przeznaczeniem na spłatę obligacji serii A oraz finansowanie inwestycji planowanych przez spółkę w roku 2020, podała spółka.
"Emisja zostanie przeprowadzona w lutym 2020 i skierowana będzie również do dotychczasowych obligatariuszy obligacji serii A wyemitowanych 14 kwietnia 2017, którzy będą mieli możliwość dokonania objęcia obligacji nowej emisji wraz z jednoczesnym umorzeniem zobowiązań wynikających z obligacji serii A" - czytamy w komunikacie.

W zależności od wielkości emisji, środki z niej pozyskane zostaną przez emitenta przeznaczone na spłatę obligacji serii A oraz finansowanie inwestycji planowanych przez spółkę w roku 2020, podano także.
Vivid Games działa na rynku gier od 2006 r. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". Vivid Games zadebiutował w 2016 r. na rynku głównym GPW, przenosząc notowania z NewConnect.
(ISBnews)