TotalMoney, właściciel internetowej porównywarki cen, rozpoczął współpracę ze spółką EnergiaPro Gigawat, sprzedawcą energii elektrycznej należącym do grupy Tauron Polska Energia. Firmy, które chcą zmienić sprzedawcę, mogą za pośrednictwem TotalMoney dostać od EnergiiPro Gigawat dedykowaną ofertę cenową.
– Dla nas to jest nowy sposób pozyskania klientów biznesowych. Nie jesteśmy w stanie dotrzeć z ofertą do wszystkich zainteresowanych, a do internetu mają dostęp praktycznie wszyscy – mówi Robert Zawisza z EnergiiPro Gigawat.
Technicznie sprawa jest prosta. Firma zainteresowana zmianą sprzedawcy wypełnienia formularz na stronie porównywarki, a potem TotalMoney przesyła tę informację do sprzedawcy prądu, który składa ofertę klientowi.
– Rozmawiamy o współpracy także z innymi sprzedawcami energii elektrycznej. Firmy poszukują nowych metod dotarcia do odbiorców energii, bo branża staje się coraz bardziej konkurencyjna, a jednym ze sposobów na skuteczną rywalizację na rynku jest internet – mówi Marcin Klukowski, członek zarządu TotalMoney.
W TotalMoney oprócz cen energii można też znaleźć porównanie produktów finansowych, ubezpieczeń oraz pakietów TV. TotalMoney jest firmą z grupy INFORBiznes, wydawcy Dziennika Gazety Prawnej.

Porównaj taryfy i zmniejsz rachunki za prąd w Twojej firmie!

Szukasz oszczędności w firmie? Wypełnij formularz i zmień dostawcę energii!