Matką córki wokalisty The Rolling Stones jest była supermodelka Jerry Hall, więc nikogo nie dziwi, że Georgia karierę robi również na wybiegu. Jej wizytówką są dość wydatne, rzec by można "po tatusiu", usta.

Przepustką do wielkiej kariery okazał się jej udział w sierpniowej ceremonii zamknięcia letnich igrzysk w Londynie. Na scenie usytuowanej pośrodku Stadionu Olimpijskiego w dzielnicy Stratford pojawiła się u boku najbardziej rozchwytywanych modelek świata, m.in.: Naomi Campbell, Stelli Tennant czy Kate Moss.

W kampanii reklamowej zapachu Just Cavalli występuje ubrana tylko w mocno przylegające do ciała w różowe spodenki do kolan o wzorze imitującym skórę węża. Ma skromny makijaż, podkreślający jedynie głębię jej dużych oczu oraz szeroki zarys warg, uchylających dwa charakterystyczne przednie zęby z niewielką przerwą między nimi.

Kwiatowa, lekka nuta perfum określana jest przez producenta jako młodzieńcza, wesoła, uwodzicielska i niepokorna, jak "duch rocka odziedziczony w genach przez Georgię May".