Piotr Kapinos członkiem rady nadzorczej Epigonu

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
5 marca 2014, 18:00
Piotr Kapinos, członek rady nadzorczej Epigonu
Piotr Kapinos, członek rady nadzorczej Epigonu /Media
Podczas walnego zgromadzenia Epigonu, firmy zajmującej się dystrybucją mrożonych produktów spożywczych, powołano Piotra Kapinosa do składu rady nadzorczej spółki.

Piotr Kapinos ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami. Do marca 2012 r. pełnił funkcję dyrektora finansowego Igloteksu, producenta i dystrybutora mrożonek. W latach 2009–2011 zajmował stanowisko wiceprezesa i dyrektora finansowego w Wilbo. Od 2005 do 2009 r. pracował jako dyrektor finansowy w VTS Group.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj