psav video big

Polska firma Oknoplast zaprezentowała swój najnowszy produkt - okno PIXEL, które - jak przedstawiają je twórcy - jest połączeniem najnowszej technologii z designem. - Myślę, że to okno dla każdego, kto lubi światło. - mówi Magdalena Cedro-Czubaj, marketing manager Oknoplastu.

Producenci podkreślają, że nowe okno to zarówno sztuka, jak i funkcjonalność.

- Postawiliśmy na to, by dzięki tej konstrukcji okna do pomieszczenia przedostawało się nawet do 22 proc. więcej światła - mówi prezes firmy Mikołaj Placek. Z kolei dyrektor zarządzający Oknoplastu chwali produkt za unikalny kształt.

- Jeszcze nikt nigdy nie wytworzył takiego okna, w którym wszystkie elementy zawierają w sobie kąt 90 stopni. To produkt na tyle indywidualny i wspaniały, że w produkcie PVC udało się osiągnąć efekt produktu aluminiowego, czyli z wyższej półki - tłumaczy Grzegorz Rutkowski.

Reklama

Taki rodzaj okien cenią sobie architekci. - To są fajne, klasyczne, nowoczesne, ale i proste okna, które mają sprawić, że nasze pomieszczenie będzie naprawdę funkcjonowało w odpowiedni sposób - mówi Natalia Nguyen, architekt wnętrz.

Goście, którzy znaleźli się na prezentacji nowego produktu, mieli okazję uczestniczyć wyjątkowym pokazie multimedialnym - prezentacji 360˚ produktu PIXEL, a także mogli podziwiać dzieła sztuki na specjalnej wystawie.

>>> Czytaj też: Polska otwiera się na Państwo Środka. Chiny wybudują Via Carpatia?