Sprzedaż detaliczna wzrosła o ok. 3,9% r: r w lipcu wg analityków

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
18 sierpnia 2016, 07:59

Sprzedaż detaliczna wzrosła o ok. 3,9% r: r w lipcu wg analityków



[powtórzenie]

Warszawa, 18.08.2016 (ISBnews) - Wzrost sprzedaży detalicznej w lipcu spowolnił do ok. 3,9% r/r (wobec wzrostu o 4,6% r/r w czerwcu 2016 r.), uważają analitycy ankietowani przez ISBnews.

Prognozy jedenastu ekonomistów ankietowanych przez ISBnews wahają się od 3% do 5,3% wzrostu, przy średniej na poziomie 3,88% wzrostu.

Główny Urząd Statystyczny (GUS) poda dane o lipcowej sprzedaży detalicznej dziś o godz. 14:00.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj