Zapasy ropy w USA wzrosły o 5,27 mln baryłek - DoE

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
16 listopada 2016, 16:33
Zapasy ropy naftowej w USA wzrosły w ubiegłym tygodniu o 5,27 mln baryłek, czyli 1,1 proc., do 490,28 mln baryłek - poinformował amerykański Departament Energii (DoE).

Rezerwy paliw destylowanych, w tym oleju opałowego, wzrosły o 310 tys. baryłek, czyli 0,2 proc. do 148,91 mln baryłek - podał DoE.

DoE podał też, że zapasy benzyny wzrosły w tym czasie o 746 tys. baryłek, czyli o 0,3 proc., do 221,71 mln baryłek. (PAP)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj