"Łącznie nasze wishlisty sięgają już prawie 300 tys. zapisów, z czego jesteśmy niesamowicie zadowoleni, jak i z tempa, w jakim się budują. Na ten moment skupiamy się na dwóch najbliższych premierach: 'Gas Station Simulator' oraz 'Winter Survival Simulator' - będą to dla Drago bardzo ważne momenty" - powiedziała ISBtech Tynor.

Dodała, że obecnie - obok "Gas Station Simulator" i "Winter Survival Simulator" - studio pracuje także nad grami "Food Truck Simulator", "Airport Contraband" oraz nad flagowym projektem "Red Frost".

"'Gas Station Simulator', który - jak już wspomniałam - cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest to tytuł, który jest najbliżej swojej premiery. Gra pojawi się na rynku już w sierpniu. Na początku czerwca zapowiedzieliśmy drugą część naszego pierwszego, autorskiego projektu - 'Treasure Hunter Simulator' i aktualnie badamy poziom zainteresowania tytułem" – dodała prezes.

Drago entertainment powstało w 1998 roku w Krakowie. W 2018 roku do zespołu dołączyli Aleksy Uchański, Maciej Miąsik, Jakub Trzebiński i Mateusz Wcześniak. Wtedy też firma podjęła decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w kwietniu 2021 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews/ ISBtech)