Reklama

"Z uwagi na to, że 'Gas Station Simulator' wielkimi krokami zbliża się ku premierze na Steam - aktualnie ustalamy dokładny termin - tym bardziej miło mi poinformować, że nasz tytuł otworzy się także dla graczy konsolowych. Będzie to możliwe dzięki zawartej dzisiaj umowie ze studiem MD Games. Nasz partner będzie odpowiedzialny za porty projektu na platformy PlayStation4 i Xbox. Planujemy, aby ich premiery odbyły się w przyszłym roku. Współpracowaliśmy już z MD Games przy okazji portu THS na konsole i z pełną satysfakcją powierzamy im kolejny nasz projekt" - powiedziała prezes Joanna Tynor, cytowana w komunikacie.

"Gas Station Simulator" pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Gracz może zajmować się renowacją i prowadzeniem stacji benzynowej ulokowanej pośrodku pustyni, wzdłuż amerykańskiej autostrady. Użytkownik również ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej.

"Pełna wersja gry z pewnością jeszcze zaskoczy graczy i z niecierpliwością czekamy, aż trafi w ich ręce" dodała Tynor.

Jednocześnie spółka pracuje nad kilkoma pozostałymi tytułami, tj. "Winter Survival Simulator", "Food Truck Simulator', "Airport Contraband", czy "Red Frost".

Drago entertainment powstało w 1998 roku w Krakowie. W 2018 roku do zespołu dołączyli Aleksy Uchański, Maciej Miąsik, Jakub Trzebiński i Mateusz Wcześniak. Wtedy też firma podjęła decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w kwietniu 2021 r.

(ISBnews)