Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbardziej wpływowe kobiety w polskiej polityce

14 marca 2013, 10:00
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
7. Wanda Nowicka Ostatnio było o niej głośno głównie z powodu afery jak wybuchła, gdy Ruch Palikota postanowił ją odwołać z funkcji wicemarszałka Sejmu. Jednak Nowicka ma na koncie wiele osiągnięć. Jest założycielką i przewodniczącą Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Zakładała także Kongres Kobiet. W 2003 r. inicjowała wizytę statku Langenort (pełniącego rolę gabinetu aborcyjnego) we Władysławowie. A to zaledwie kilka z pozycji jej dokonań.
7. Wanda Nowicka Ostatnio było o niej głośno głównie z powodu afery jak wybuchła, gdy Ruch Palikota postanowił ją odwołać z funkcji wicemarszałka Sejmu. Jednak Nowicka ma na koncie wiele osiągnięć. Jest założycielką i przewodniczącą Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Zakładała także Kongres Kobiet. W 2003 r. inicjowała wizytę statku Langenort (pełniącego rolę gabinetu aborcyjnego) we Władysławowie. A to zaledwie kilka z pozycji jej dokonań. / Newspix / Jacek Herok
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej