Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

8 błędów w rozwoju kariery. Czego nie robić, aby sukces przyszedł łatwiej [GALERIA]

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
"Spalone mosty to najlepszy w życiu start"- tak, ale tylko w piosence. Palenie mostów, czyli zerwanie ważnych relacji zawodowych, to częsta sytuacja, gdy odchodzimy z firmy w atmosferze konfliktu. Jakie są tego konsekwencje? Nawet, jeśli byliśmy dobrymi pracownikami, nie zadzwonimy po referencje. Nie wrócimy do tej firmy, jeśli zmiana pracy nie była korzystna, ani na poprzednie stanowisko, ani na wyższe.
"Spalone mosty to najlepszy w życiu start"- tak, ale tylko w piosence. Palenie mostów, czyli zerwanie ważnych relacji zawodowych, to częsta sytuacja, gdy odchodzimy z firmy w atmosferze konfliktu. Jakie są tego konsekwencje? Nawet, jeśli byliśmy dobrymi pracownikami, nie zadzwonimy po referencje. Nie wrócimy do tej firmy, jeśli zmiana pracy nie była korzystna, ani na poprzednie stanowisko, ani na wyższe. / ShutterStock
Twoja praca jest dla ciebie ważna i chciałbyś być jak najlepszy? Prezentujemy osiem częstych błędów w podejściu do pracy, takich jak zostawianie wszystkiego na ostatnią chwilę czy palenie mostów. Zobacz, czy któryś cię nie dotyczy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Annie
  2015-12-31 22:25
  facet pokazujący dupę na końcu idealnie odpowiada treści - dupowatej
  0
  zgłoś
 • aaa
  2014-12-21 15:30
  ale pierdoły... nikt nie pali mostów bez powodu, a jeżeli są powody to z ludźmi z którymi współpraca się nie układa trzeba się pożegnać najlepiej na zawsze. Wszelkie próby udawania że jest świetnie kończą się konfliktem wcześniej czy później, a im później tym większy konflikt. Proste, ale jakże trudne do zrozumienia dla ludzi w III RP. Może to przez ciągłą pogoń za kasą dla samej kasy, zamiast szukania satysfakcji z pracy...
  0
  zgłoś
 • cas
  2014-12-21 11:21
  Czasem fajnie zrobić sobie reset wszystkiego i spalić mosty zacząć od nowa w zupełnie innym kierunku z całkowicie innym towarzystwem. Odwagi a osiągniesz sukces i szczęście. To twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość.
  0
  zgłoś
 • Reni
  2014-11-25 21:18
  A ja myślę, że czasami trzeba rzucić wszystko, spalić za sobą mosty i zacząć coś nowego, może nawet swojego. Czasem to jest potrzebne żeby po prostu poczuć się lepiej. Nawet taki artykuł widziałam http://www.eioba.pl/a/4onp/abonent-jest-czasowo-niedostepny-prosze-nie-dzwonic-pozniej ;)
  0
  zgłoś
 • peter
  2014-11-25 16:33
  Rady dla naiwniaków, którzy docelowo staną się niewolnikami korporacji.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej