4Mobility uruchomiła kolejne 2 bazy car sharing w Warszawie, razem jest ich 28


Warszawa, 08.02.2017 (ISBnews) - 4Mobility uruchomiła nowe bazy car sharing w kluczowych punktach komunikacyjnych Warszawy - przy Dworcu Centralnym oraz Lotnisku Chopina, poinformowała spółka.
"Nowe bazy 4Mobility to kolejny, po uruchomieniu licznych punktów przy stacjach metra, krok w kierunku lepszej integracji systemu car sharing z transportem publicznym. Zarówno Dworzec Centralny, jak i Lotnisko Chopina to bardzo ważne węzły komunikacyjne stolicy i jednocześnie najpopularniejsze punkty, z których mieszkańcy Warszawy wyruszają - tak prywatnie, jak i służbowo - w dalsze podróże po Polsce i świecie. Nasza usługa uzupełnia miejski system mobilności, dzięki czemu warszawiacy mogą w wygodny sposób dojechać do dworca czy na lotnisko i rozpocząć kolejny etap podróży" - powiedział prezes Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.
Dwie nowe bazy dołączyły do 26 lokalizacji w całej Warszawie, w tym tych znajdujących się przy stacjach metra Świętokrzyska, Wilanowska, Służew, Ursynów, Imielin, Natolin i Kabaty.
4Mobility to spółka rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing. Jest notowana na NewConnect.
(ISBnews)