Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

10 sposobów na pobudzenie kreatywności

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
2. Szukaj inspiracji w nowym środowisku. Codzienne poruszanie się w obrębie tych samych miejsc, schematów znacznie ogranicza naszą perspektywę, przestajemy się z czasem dziwić. Warto zmienić klika elementów tego, co już doskonale znamy, choćby zasadzić nowy kwiat w ogrodzie, poprzestawiać książki na półce czy powiesić nowy obrazek.
2. Szukaj inspiracji w nowym środowisku. Codzienne poruszanie się w obrębie tych samych miejsc, schematów znacznie ogranicza naszą perspektywę, przestajemy się z czasem dziwić. Warto zmienić klika elementów tego, co już doskonale znamy, choćby zasadzić nowy kwiat w ogrodzie, poprzestawiać książki na półce czy powiesić nowy obrazek. / ShutterStock
Amatorzy przeważnie czekają na nadejście inspiracji. Tymczasem kreatywność trzeba w odpowiedni sposób regularnie pielęgnować. Harley Mackay z portalu inc.com podpowiada, jak to robić.
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej