Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podjąłeś decyzję o zmianie pracy? Sprawdź, jak szukać jej z sukcesem

1 grudnia 2015, 06:01
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Oswojenie się z decyzją o zmianie pracy to pierwszy krok do sukcesu. Kolejnym jest podjęcie skutecznego działania i przygotowanie się na różnego rodzaju zawirowania. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że proces szukania pracy bywa złożony i nieraz długotrwały. Aby poszukiwania przyniosły oczekiwany rezultat, nasze działania muszą być dokładnie przemyślane, systematyczne i dynamiczne. Dokładne przyjrzenie się temu, co oferują firmy jest ważnym krokiem w procesie poszukiwania pracy. Według globalnej ankiety przeprowadzonej przez Monster.com, ponad 60 proc. badanych użytkowników serwisu chętniej podjęłoby pracę w firmie, która oferuje m.in. szkolenia dla pracowników.
Oswojenie się z decyzją o zmianie pracy to pierwszy krok do sukcesu. Kolejnym jest podjęcie skutecznego działania i przygotowanie się na różnego rodzaju zawirowania. Warto bowiem zdawać sobie sprawę, że proces szukania pracy bywa złożony i nieraz długotrwały. Aby poszukiwania przyniosły oczekiwany rezultat, nasze działania muszą być dokładnie przemyślane, systematyczne i dynamiczne. Dokładne przyjrzenie się temu, co oferują firmy jest ważnym krokiem w procesie poszukiwania pracy. Według globalnej ankiety przeprowadzonej przez Monster.com, ponad 60 proc. badanych użytkowników serwisu chętniej podjęłoby pracę w firmie, która oferuje m.in. szkolenia dla pracowników. / ShutterStock
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • IMHO
  2015-12-11 09:57:17
  Wystarczy propozycja wyższych zarobków i "nara".
  1
 • gość
  2015-12-01 09:01:43
  jak ja uwielbiam czytac takie bzdety
  1
Reklama

Zobacz więcej