Sygnity ma kontrakt z Pocztą Polską wartości ok. 49,7 mln zł bruttoWarszawa, 26.05.2017 (ISBnews) - Sygnity zawarło umowę z Pocztą Polską dotyczącą sprzedaży i dostarczenia oprogramowania standardowego wraz z licencjami w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy. Sygnity otrzyma wynagrodzenie brutto w kwocie ok. 49,7 mln zł, podała spółka.

"Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie przez Sygnity oprogramowania standardowego wraz z bezterminowymi licencjami, jak również praw do aktualizacji oprogramowania standardowego, subskrypcji licencji oprogramowania standardowego, standardowych usług hostowanych oraz standardowych pakietów usług technicznych w ramach umowy na użytkowanie wyspecyfikowanego oprogramowania i usług w okresie 36 miesięcy od daty zawarcia umowy"- czytamy w komunikacie.

Na poczet należytego wykonania umowy, wykonawca wniósł zabezpieczenie należytego wykonania umowy w formie gwarancji ubezpieczeniowej w wysokości 5% wartości wynagrodzenia brutto, co stanowi kwotę ok. 2,5 mln zł, podano także.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2015/2016 (1 października 2015 - 30 września 2016) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 423 mln zł.

(ISBnews)