Karaiby - rajskie plaże, wspaniałe miasta - sprawdź, co trzeba zobaczyć

autor tekstu:Źródło:gazetaprawna.pl
04 grudnia 2012 godz: 10:18 | Aktualizacja: 2012-12-04 10:41:37.021976+01

Myśląc o Karaibach mamy przed oczami piękne plaże z białym piaskiem. Karaiby to jednak coś więcej, np. piękne historyczne, kolonialne miasta. Zobaczcie, jakie miejsca na Karaibach są najbardziej polecane przez turystów z całego świata.

1/10
Negril - ośrodek turystyczny położony na zachodnim wybrzeżu Jamajki.  Na północnej plaży znajdują się luskusowe hotele, natomiast południowej części miasteczka znajdują się małe pensjonaty prowadzone przez mieszkańców. Na południe od centrum miejscowości znajdują się klify. Najwyższy z nich "Rick's Cafe" ma 40m wysokości.
mniejsze zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Negril - ośrodek turystyczny położony na zachodnim wybrzeżu Jamajki. Na północnej plaży znajdują się luskusowe hotele, natomiast południowej części miasteczka znajdują się małe pensjonaty prowadzone przez mieszkańców. Na południe od centrum miejscowości znajdują się klify. Najwyższy z nich "Rick's Cafe" ma 40m wysokości.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze