Motoforsal/Aktualności

23.05.2020, 14:29

Oddam głos na Niemca [MOTOFELIETON]

Bez względu na to kiedy i w jakiej formule odbędą się wybory prezydenckie, wiem, że muszę oddać w nich głos. Uznaję to za swój obywatelski obowiązek. Problem polega na tym, że z jednej strony żaden z kandydatów mnie nie przekonuje, a z drugiej – za idiotyzm uważam głosowanie przeciwko komuś.

19.05.2020, 11:05

Jakie jest największe zagrożenie na polskich drogach? [BADANIE]

Spośród wszystkich grup kierowców, osoby w wieku 18-24 lata mają najbardziej lekceważący stosunek do przepisów drogowych – wynika z badań Polskiej Izby Ubezpieczeń. Zdaniem organizacji, młodzi kierowcy stwarzają największe zagrożenie na polskich drogach.

19.05.2020, 05:30

Dopłaty do aut elektrycznych ruszyły w części Polski

Rząd ociąga się z wprowadzeniem dopłat do zakupów aut elektrycznych. Warto więc rozejrzeć się za możliwością uzyskania dofinansowania w swoim regionie. W województwie zachodniopomorskim dotacje w formie umorzenia części pożyczki wynoszą nawet 30 tys. zł, a pożyczkę można dostać też na elektryczny skuter i rower.

15.05.2020, 18:10

Ceny paliw zaczynają rosnąć. Analitycy: Taniej nie będzie

Taniej nie będzie - uważają analitycy BM Reflex. Wskazują na pierwsze od prawie czterech miesięcy podwyżki cen paliw na stacjach. Według e-petrol dalsze obniżki cen paliw możliwe głównie dzięki niższym marżom operatorów stacji paliw.

12.05.2020, 16:29

Fabryka Opla w Tychach zapowiada wznowienie produkcji silników

Należąca do Grupy PSA fabryka Opla w Tychach, która w drugiej połowie marca wstrzymała produkcję silników w związku z pandemią koronawirusa, 18 maja wznowi pracę. W zatrudniającym kilkaset osób zakładzie wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia, mające zminimalizować ryzyko zakażenia.

10.05.2020, 12:30

TikTok, czyli zbiorowisko dzieciaków, które dzielą się ze światem głupotami [MOTOFELIETON]

W ostatnim czasie moje obowiązki polegają nie tylko na wyzłośliwianiu się na papierze, ale również na robieniu z siebie idioty przed kamerą. W związku z tym moja żona postanowiła znaleźć siedem sekund wolnego czasu pomiędzy uczeniem, karmieniem, ubieraniem, zabawianiem i wychowywaniem dzieci, aby zająć się moją karierą w tzw. soszjal midjach. W tym celu kazała mi założyć konto na TikToku. Jeśli zastanawiacie się, czym jest TikTok, to wyjaśniam – to współczesna wersja trzepaka, klatki schodowej i ławki przed blokiem.

08.05.2020, 18:14

Hybryda. Jak działa i z czego się składa?

Auta z napędem elektryczno-spalinowym stają się coraz popularniejsze – w ubiegłym roku ich udział w europejskim rynku przekroczył 7 proc. Tylko w Polsce sprzedało się ich prawie 30 tys. Czym tak naprawdę są hybrydy?

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>