Motoforsal/Aktualności

16.09.2019, 09:00

Wielki strajk w General Motors w USA. Nie działają 33 fabryki

Ponad 49 tys. pracowników koncernu motoryzacyjnego General Motors w USA rozpoczęło w poniedziałek nad ranem strajk - informuje agencja Associated Press. Wcześniej załamały się rozmowy między przedstawicielami firmy a związkowcami.

12.09.2019, 14:40

Niemcy: Kanclerz Merkel otworzyła targi motoryzacyjne IAA

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zainaugurowała w czwartek 68. edycję jednych z najważniejszych na świecie targów motoryzacyjnych - IAA we Frankfurcie nad Menem. W tym roku przebiegają one w cieniu kryzysu niemieckiej branży samochodowej.

11.09.2019, 12:16

Rusza Międzynarodowy Salon Samochodowy we Frankfurcie. Zobacz, czym wkrótce będziemy jeździć [ZDJĘCIA]

We Frankfurcie nad Menem rozpoczął się Międzynarodowy Salon Samochodowy IAA 2019, który w tym roku promuje się pod hasłem „Jazda jutra”. Tegoroczne święto motoryzacji potrwa od 12 do 22 września. W tym czasie hale wystawowe wypełnią się najnowszymi modelami aut, odbędą się również liczne światowe premiery, a szczególny nacisk zostanie położony na mobilność elektryczną i cyfryzację.


08.09.2019, 14:15

Peugeot 508: Do tańca i do… a nie, jednak nie [MOTOFELIETON]

Właśnie przeczytałem, że prawie 40 proc. sprzedawanych w Europie nowych samochodów to SUV-y bądź crossovery. Ludzie wchodzą do salonu i mówią: „Chcielibyśmy kupić coś miejskiego, tylko żeby było na szczudłach”. Albo: „Zawsze marzyłem o sportowym coupé, tylko poprosiłbym takie podwyższone, o właściwościach terenowych”. Ewentualnie: „Poszukuję rodzinnego kombi, byleby na wyposażeniu miało drabinkę, po której będę mógł wchodzić za kierownicę. I niech ta drabinka ma o jeden szczebel więcej niż ta w SUV-ie mojego sąsiada”.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>