Reklama
Reklama

"Buffettville" ciągle rośnie, ale czy Warren Buffett rzeczywiście tworzy nowe miejsca pracy? [WYKRESY]

11 maja 2018, 06:30
Mieszkańcy tego fikcyjnego miasta – o nazwie Buffettville, po długoletnim przywódcy spółki, Warrenie Buffettcie – byliby samodzielnym mikrokosmosem gospodarczym. Prawie wszystkie zawody miałyby tam swoich reprezentantów, począwszy od pilotów samolotów poprzez, dyrygentów, robotników, spawaczy, agentów ubezpieczeniowych, chemików i sprzedawców samochodów. A to jeszcze nie koniec powiększania Buffettville, ponieważ korporacja jednego z najbogatszych ludzi świata wciąż się rozrasta. Z każdym rokiem do Buffettville włączane są kolejne fabryki i biura, co poszerza obszar działalności gospodarczej i jednocześnie zwiększa ogólną liczbę ludności fikcyjnego miasta. Jednak nie we wszystkich „dzielnicach” Buffettville dzieje się dobrze. W niektórych obszarach zatrudnienie spada. Widać to na firmach, które dziesięć i pół dekady temu tworzyły Buffettville.
Mieszkańcy tego fikcyjnego miasta – o nazwie Buffettville, po długoletnim przywódcy spółki, Warrenie Buffettcie – byliby samodzielnym mikrokosmosem gospodarczym. Prawie wszystkie zawody miałyby tam swoich reprezentantów, począwszy od pilotów samolotów poprzez, dyrygentów, robotników, spawaczy, agentów ubezpieczeniowych, chemików i sprzedawców samochodów. A to jeszcze nie koniec powiększania Buffettville, ponieważ korporacja jednego z najbogatszych ludzi świata wciąż się rozrasta. Z każdym rokiem do Buffettville włączane są kolejne fabryki i biura, co poszerza obszar działalności gospodarczej i jednocześnie zwiększa ogólną liczbę ludności fikcyjnego miasta. Jednak nie we wszystkich „dzielnicach” Buffettville dzieje się dobrze. W niektórych obszarach zatrudnienie spada. Widać to na firmach, które dziesięć i pół dekady temu tworzyły Buffettville. / Forsal.pl
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • sdfsa
    2018-05-23 09:12:29
    fdafsa
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej