Polska śmietniskiem Europy? Zatrzymano transport prawie 47 ton nielegalnych odpadów z Niemiec

6 grudnia 2018, 14:40 | Aktualizacja: 06.12.2018, 14:40
Źródło:PAP
Śmieci

Śmieciźródło: ShutterStock

Funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Szczecinie udaremnili przywóz prawie 47 ton odpadów z Niemiec - poinformowała w czwartek Krajowa Administracja Skarbowa. Dwa transporty z Niemiec zawierały m.in. gruz rozbiórkowy oraz baloty przezroczystej i kolorowej folii.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Terminator(2018-12-06 15:09) Zgłoś naruszenie 288

    Podobny problem z nielegalnymi śmieciami z Niemiec mają również Czechy, Węgry i inne kraje Europejskie od dawna!!! Tak wygląda Niemiecka polityka "czyste środowisko" (saubere Umwelt)!!! LoooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • poljaki(2018-12-06 15:17) Zgłoś naruszenie 2625

    To Polaki sprowadzają te śmieci. Biorą za to kasę od Niemca.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Terminator(2018-12-06 17:45) Zgłoś naruszenie 180

    Hmmmmmm! Brak reakcji Greenpeace Deutschland, Greenpeace Polska i partii Die Grünen??? Chyba ta lobby Niemiecka jest bardzo silna!!! LooooooL.

    Odpowiedz
  • iNFO(2018-12-07 07:41) Zgłoś naruszenie 81

    Przypuszczam że za Tuska jeszcze byśmy im zapłacili za dostarczenie tego gruzy. Niemiec płakał jak sprzedawał....

    Odpowiedz
  • PL(2018-12-06 21:43) Zgłoś naruszenie 70

    A potem Szwaby powiedzą, że oni dbają o środowisko. Od siebie wywieżli i po sprawie. Ale za to powinny być mega kary, i po jednej i po drugiej stronie

    Odpowiedz
  • dw(2018-12-06 14:53) Zgłoś naruszenie 77

    i co zrobicie Niemcowi ? skok na pałę ?

    Odpowiedz
  • IMHO(2018-12-06 17:07) Zgłoś naruszenie 38

    Norwegowie skupują takie odpady.

    Odpowiedz
  • rty(2018-12-08 10:06) Zgłoś naruszenie 20

    A potem to płonie... Już się boję kupować te nasze jabłka marchewki i truskawki...

    Odpowiedz
  • z(2018-12-11 07:39) Zgłoś naruszenie 10

    Wielkie podziekowanie przytomnym pogranicznikom. Panowie i panie nie wpuszczajcie ZADNYCH smieci do Polski. My tu nie mozemy sobie poradzic z wlasnymi smieciami.

    Odpowiedz