Ten Square Games miał szacunkowo 78,4 mln zł przychodów w IV kw. 2019 r.Warszawa, 08.01.2020 (ISBnews) - Ten Square Games miał szacunkowo 78,4 mln zł skonsolidowanych przychodów w IV kw. 2019 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) wobec 68,1 mln zł kwartał wcześniej, podała spółka, presentując wstępne szacunkowe dane.

"Szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie) grupy kapitałowej Ten Square Games w czwartym kwartale 2019 roku wyniosły 78,4 mln zł w porównaniu do 68,1 mln zł osiągniętych w poprzednim kwartale (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie)" - czytamy w komunikacie.

W szacunkowej kwocie przychodów 67,7 mln zł odnosi się do przychodów wygenerowanych przez grę "Fishing Clash", co stanowi 86% skonsolidowanych przychodów, podkreśliła spółka.

Ten Square Games podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w skonsolidowanym raporcie okresowym - najbliższym raportem okresowym przekazywanym przez spółkę jest jednostkowy oraz skonsolidowany raport roczny za rok 2019, który zostanie opublikowany 23 marca 2020 roku.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala - twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.

(ISBnews)