"Bajeczna Apartamenty od wejścia do sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem osób szukających własnego M na terenie Krakowa. Inwestycja została tak zaprojektowana, by w pełni spełniała oczekiwania nabywców na rynku pierwotnym. Aktualnie w sprzedaży zostało już ok. 80 mieszkań" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Cena za m2 wynosi od 6 550 do 6 900 zł brutto. Na I etap inwestycji składa się 186 mieszkań o rozkładzie od 1 do 4 pokoi oraz o metrażach od 29 m2 do 92 m2, podano także.

"Inwestycja Bajeczna Apartamenty znajdzie się w Grzegórzkach. To szybko rozwijająca się dzielnica Krakowa" - czytamy w komunikacie.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2017 r., wydania mieszkań rozpoczną się jeszcze w 2017 r., podano również.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)